Bestuursleden

Image

Rob Moonen
Voorzitter

Moonen Bouw en Bouwkundig advies
Spoorstraat 64-66
6361 XZ Nuth
rob@moonenbouwbv.nl
www.moonenbouwbv.nl

Image

Eric Hennekens
Penningmeester/secretaris

Mareweg 4a
6333 BS Schimmert
eric.hennekens@gmail.com

Image

Gé Soons
Algemene zaken

Soons Interieurbouw BV
Groot Haasdal 4a
6333 AW Schimmert
g.soons@soons.nl
www.soons.nl

Agenda 2020


Vergadering bestuur OGN
donderdag 18 juni 2020
donderdag 17 september 2020
donderdag 19 november 2020

Vergadering bestuur BCB
dinsdag 12 mei 2020

Bijeenkomst leden BCB

27 maart 2020 verplaatst!
18 september 2020 Reserveer deze datum in uw agenda

Image

Nico Eurelings
Algemene zaken

New Energy Systems bv
De Steeg 3
6333 AT Schimmert
n.eurelings@newenergysystems.nl
www.newenergysystems.nl

Image

Hans van der Meijden
Algemene zaken/Website

Dokter Hustinxlaan 19
6416 GS Heerlen
hans.vandermeijden@hotmail.com

Image

Esther Jacobs
Algemene zaken

Stationsstraat 73
6361 BH Nuth
esther@jacobsvormgeving.com

Contactgegevens


Secretariaat OGN
Mareweg 4a
6333 BS Schimmert

e-mail: info@grootnuth.nl

Vertegenwoordiger gemeente Beekdaelen

Image

Jeroen Scholten
Contactfunctionaris bedrijven

Gemeente Beekdaelen
Deweverplein 1
6361 BZ Nuth
j.scholten@beekdaelen.nl
www.beekdaelen.nl